Prodlužování řas JB Cosmetics

 

Srovnávat lepení tzv. "trsečků" řas či falešných (umělých) řas vcelku a prodlužování řas metodou řasa na řasu nelze. Jedná se o zcela jiný způsob aplikace i celkový vzhled prodloužených řas.

Zatímco "trsečky" řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí jednoho se celý efekt ztrácí, při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužením řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně a přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru.

S pomocí nanotechnologie firma JB Cosmetics vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Speciální adhesivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních lepidel JB Cosmetics zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Mikropóry samozřejmě nijak negativně neovlivňují vzhled syntetických řas, zůstávají po celou dobu krásně černé, výrazné a lesklé.

10 důvodů, proč zvolit DB Cosmetics

  1. Nejširší sortiment zboží! 5 druhů JB profi lepidel. 2 základní varianty řas - jednotlivé (přirozenější) či v paletkách (výraznější). Nabízíme 5 zatočení, 4 tloušťky a 10 délek. Barevné varianty jak u jednotlivých, tak i řas v paletkách. Dále objemové řasy, melírované, řasy s kamínky..
  2. Nejvyšší kvalita za dostupnou cenu (díky přímému odběru od výrobce - mateřské firmy v USA).
  3. Produkty firmy JB COSMETICS jsou vyráběny přímo v USA! Pod hlavičkou JB LINE, California, USA (neporovnatelná kvalita se zbožím z Číny apod..)
  4. Odborná školitelka s praxí na stovkách klientek byla certifikovaná přímo mateřskou firmou v USA. Sama nosí JB prodloužené řasy od r. 2008. Možnost školení v anglickém jazyce.
  5. Training Studio JB Cosmetics - výhradní zastoupení firmy JB COSMETICS pro ČR a SR - je zaměřeno pouze a výhradně na profi kurzy prodlužování řas.
  6. JB COSMETICS dbá na přirozený vzhled (nikoliv efekt "mrkací panny", který vede k přetěžování a poničení vlastních řas), absolutní bezpečnost a přesnost práce (neviditelné spoje). Jen tak se dají prodloužené řasy nosit neomezeně dlouho.
  7. Originál JB certifikátu z USA je celosvětově platný.
  8. JB COSMETICS vyvinula kolekci LASHFOOD - revoluční řadu produktů pro růst vlastních řas. Klientka má možnost si rapidně zlepšit stav vlastních řas před, během i po aplikaci prodloužených řas.
  9. Široká škála JB produktů k "Péči poté". Všechna lepidla určená na prodlužování řas rozrušují přípravky na bázi oleje. Bude-li klientka používat své řasenky či odličovače - spojení mezi vlastní a prodlouženou řasou naruší.
  10. Řídíme se heslem "Your Success is Our Success". Školením péče o nové JB designérky nekončí, ale začíná! :)